Sunwayfoto FL-70 RGB led světlo

Jestli mě v poslední době něco opravdu nadchlo, tak to bylo led světlo Sunwayfoto FL-70RGB. Všiml jsem si ho díky Rashidovi, který ho v rychlosti představil v krátkém videu na Facebook stránce jeho obchodu Film-Technika.com. Malá LED světla mám obecně hodně rád (mám třeba Aputure AL-M9). Můžu je umístit do scény kam chci aniž by byla cítit jejich přítomnost. Například do auta ke stropnímu zrcátku, dovnitř brnění, knihovny atd. Tohle je skvělé obzvlášť díky RGB SMD LED a simulacím. Chcete mít atmosféru bouřky? Zvolíte na světle mód bouřky. Přijíždí k vám do záběru sanitka, kterou nemáte? Zvolíte sanitku. Natáčíte při svíčkách, ale nesvítí dostatečně? Zvolíte oheň.

“Nekonečné” možnosti využití tohoto světla mě baví. Nosím ho v kufru, batohu nebo v kapse kalhot dle potřeby. Konstrukci má z leteckého hliníku, takže snese i horší zacházení. Displej ukazuje vše, co potřebujete od zvoleného módu po jas. Na maximální jas vydrží svítit hodinu a pokud by vám to nestačilo, můžete k němu připojit powerbanku. Na 100% ale svítí v interiéru příliš, takže ho spíše používám při poloviční intenzitě. Když jsme natáčeli stolní hru dračí hlídky, při 10 – 50% vydrželo svítit tři hodiny.

Při slunečném dni ho samozřejmě k ničemu nevyužijete, ale v interiéru se s tím už dá kouzlit. Za cenu 2 890Kč neznám nic lepšího.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.