20.11.2016 petrspetla

Setkání s kameramanem z Hollywoodu

Začátkem tohoto roku jsem měl příležitost pracovat na hraném celovečerním filmu z produkce ZACHARY PICTURES, kde jsem se potkal s kameramanem Roy H. Wagnerem z A.S.C.

Roy H. Wagner

 

 

 

 

 

 

 

 

Ten natočil například první sérii Dr. House, Kriminálku Las Vegas nebo Noční můru v Elm Street. Z počátku jsem nevěděl, co od něj čekat. Potkal jsem se s ním při obhlídkách lokací na jedné chatě kousek od Liberce. Hned mě s úsměvem pozdravil včetně všech přítomných členů štábu a všiml si mojí Sony A7s. Vedli jsme krátkou konverzaci o tom, že ukončil spolupráci s Canonem a těší se až od Sony dostane nové hračky (Sony A7s2 a několik objektivů). Vše zdarma. Ukázal mi aplikace na iPhone, které používá. Zejména Cine Meter 2.

Cine Meter 2

Roy H. Wagner používá Cine Meter 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Při hereckých zkouškách s Martin Pisaříkem a Leošem Nohou jsem dostal za úkol nahrát zvuk, protože u kamery nebyl. Vzal jsem si tedy svůj rekordér Zoom H6 spolu s reportážním mikrofonem Sennheiser E835 a lehl si pod herce. Podlaha byla studená. Ležel jsem tam asi pět minut a z ničeho nic si ke mě lehl Roy H. Wagner! Nikdo ze štábu to nechopil a všichni jsme se smáli.

Herci spolu s režisérem Petrem ZachariášemJá s Roy H. Wagnerem na zemi

 

 

 

 

 

 

 

 

Natáčení bylo skvělé. Velký dík patří producentovi a režisérovi Petru Zachariášovi za příležitost. Na video rozhovor z obhlídek a hereckých zkoušek, který jsem odevzdal produkci, se můžete podívat níže.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.