24.1.2019 petrspetla

Přednáška a rozhovory, které stojí za to vidět

Poslední týden hodně renderuji nebo píši texty pro plánované video kurzy. Během renderování, případně menších úprav ve střihu se snažím jet multitasking a poslouchám při tom přednášky a rozhovory. Člověk, který špatně fotí nebo natáčí nemá totiž jediné… dobrou inspiraci.

Začnu přednáškou, kterou měl fotograf Martin Stranka ve FotoŠkoda. Je to pokorný člověk, který se živí vlastní tvorbou a je známý zejména za hranicemi, kde získává spoustu cen a prodává své fotografie. V hodině a půl dlouhé přednášce mluví o tom, jak začal, co ho inspirovalo k jednotlivým fotkám, jak pracuje s marketingem a jak prodává své vlastní fotografie.

MladýPodnikatel.cz

Rozhovory na mladém podnikateli poslouchám prakticky neustále.

Co se týče filmu, doporučuji rozhovor s Danem Přibáněm, který mluví o natáčení filmů s trabanty a o crowdfundingu. V obou kampaních na Startovači vybral přes dva miliony a patří tak k nejúspěšnějším v tuzemsku.

Rozhovor najdete kliknutím na odkaz zde.

Pokud přemýšlíte nad tvorbou blogu pro podporu svého podnikání, určitě si pusťte rozhovor s Janou Florentýnou Zatloukalovou, která provozuje blog kucharkaprodceru.cz.

Rozhovor najdete kliknutím na odkaz zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.