18.1.2019 petrspetla

Nový obsah

Každý čtvrtek vydávám nový článek, ale tentokrát jsem to nestihl. Dokončujeme celovečerní dokument a zároveň chystám několik video kurzů. Jeden už vyšel a to pro Affinity Photo se zaměřením na úpravu fotografií. Jelikož to je můj první “foto” kurz, prodávám ho za nízkou cenu.

Affinity Photo – úprava fotografie

I kameraman si občas potřebuje vyfotit fotografii a bez postprodukce se už dnes neobejdete, pokud teda nefotíte na film. Chci tím ale oslovit novou cílovku. Tento rok budu fotografii věnovat hodně peněz i úsilí.

Kurzem na Affinity Photo to ale nekončí. Koncem ledna vyjde kurz na Davinci Resolve se zaměřením na Fairlight, Fusion a Easy DCP. Kurz je teď v předprodeji za nižší cenu.

Davinci Resolve – Fusion a Fairlight (předprodej)

S finalizací dokumentu souvisí i mnou úplné vypnutí programů od Adobe. S tím vydám i druhou verzi kurzu korekce barev a gradingu pro Adobe Premiere. U první šlo jen o živé vysílání a i když to není špatný kurz, dnes už je dokážu dělat na úplně jiné úrovni a nechci aby mě ten produkt v eshopu strašil.

Ti co si koupili první verzi ho budou mít se slevou. Tím to ale nekončí. Únor bude plný překvapení…

Pokud se chcete vše dozvědět dříve, získat ukázky kurzů zdarma a tunu hodnotného obsahu zdarma, předplaťte si roční členství.

Plus program

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.