12.2.2021 petrspetla

Kurz pro fotoaparáty z Panasonic S série – S5, S1 a S1H

Každý rok přidávám na eshop nové kurzy a ty starší aktualizuji. Rozšiřuji si tím portfolio a zároveň přináším levné řešení těm, kteří chtějí přímé správné odpovědi a nemají čas na zdlouhavé laborování, které by je stálo nejen peníze, ale i drahocenný čas. Příkladem může být stavba kamerového rigu. Podíváte se na několik hezky natočených YouTube videí, objednáte si části za padesát tisíc a zjistíte, že vám to nevyhovuje, protože doporučená stavba má těžiště úplně mimo.

Panasonic S série – kurz od A do Z

Letos jsem se rozhodl jako první kurz vydat Panasonic S série od A do Z. Dovedlo mě k tomu velké množství dotazů právě k těmto fotoaparátům.

Proč se obraz trhá? Proč mi jde pleť do červena? Máš zkušenosti s adaptérem Sigma MC-21? Proč bych měl natáčet s V-log, když nejsem grader?

A tak jsem točil, až jsem se dostal k základnímu kurzu, který má stopáž tři hodiny a dvacet minut. Osnovu najdete u popisu produktu výše. První týdny bude kurz za zavádějící cenu 950Kč spolu s ebookem Svět v hledáčku. Pokud si zvažujete koupit fotoaparát z S série nebo už nějaký máte a nejste si úplně jistí nastavením a příslušenstvím, neváhejte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.