29.10.2016 petrspetla

Gravitation je online!

Film Gravitation je online v rámci Vimeo on Demand. Film, na jehož produkci jsme pracovali dva roky si můžete koupit za deset dolarů (včetně stažení) nebo půjčit na 48h za pět dolarů.

Synopse

„Většina lidí se prostě bojí to tam v životě pořádně poslat,“ odpovídá Libor Podmolve filmu na otázku „Proč si lidi nejdou za svým snem?“. Vítěz X Games ve Freestyle motokrosu se toho ale rozhodně nebojí, stejně jako osm dalších českých sportovců, kteří každodenně bojují s gravitací.

Gravitation není typický dokument. Staví na úspěchu internetových motivačních videií a v devadesáti devíti minutách tak předává divákovi hlavně energii zabalenou v příbězích sportovců, kteří to v životě neměli snadné a jejich sporty nejsou v Česku na nejvyšších příčkách popularity.

Spojuje je boj s gravitací, každý na ni má svůj vlastní recept. Po boku Libora Podmola se v něm představí nejlepší český jezdec na BMX Michael Beran, freerunneři Jim Dohnal a Tomáš Zonyga, propagátoři street workoutu rapper Marcus Revolta a Adam Raw, Ferda mravenec extrémních sportů Jan Kaňůrek, stunt rider Martin Krátký a parašutista Jakub Pavlíček. Jedná se o celovečerní debut tvůrců Petra Špetly a Denisy Gumbírové s hudbou od skladatele Karla Antonína v koprodukci s Patrikem Semlbauerem z GripTV. Distributor: ZACHARY PICTURES s.r.o.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.