3.2.2017 petrspetla

Film Gravitation na Prima Zoom

V neděli budou dávat náš film Gravitation na Prima Zoom od 20:00. Prima k tomu vytvořila pěknou upoutávku. Repríza pak bude 8.2. ve 13:25.

V neposlední řadě bych chtěl vypíchnout tři únorové premiéry českých dokumentů. Dva z nich spojuje vedle skvělého zpracování i anglický název a téma extrémních sportů: Gravitation a Choose Your Wave. Na extrémní příběhy zcela jiného druhu pak dojde 19. února v čerstvě dokončeném dokumentu Nezlomené, který přibližuje životy tří žen z Indie, Kamerunu a Afghánistánu. Prostě i pátý rok bude na zajímavé dokumenty úrodný,“ dodává Pavel Němec, dramaturg Prima Zoom.”

Blahopřejeme Prima Zoom ke čtvrtým narozeninám a zároveň gratulujeme kolegům Choose Your Wave. Na jejich film se těším.

Pokud nás chcete podpořit zakoupením filmu a mít k němu celoživotní přístup v maximální kvalitě, můžete tak udělat na Vimeo on Demand. O vzniku filmu jsem také napsal ebook Filmařský underground.

Více informací k filmu Gravitation naleznete na oficiálních stránkách.

Comments (2)

  1. Blanka

    Kdy prosím můžeme vidět vás film zase? Děkuji Blanka

  2. petrspetla

    Dobrý den, upřímně nevím, jestli budou film ještě tento rok vysílat. Repríza byla včera ve 13:25. Pokud film chcete vidět, můžete si ho za pět dolarů půjčit nebo koupit za 10 na Vimeo on Demand. https://vimeo.com/ondemand/gravitation Když si ho koupíte, můžete si ho kdykoliv stáhnout ve Full HD s vysokým datovým tokem bez ořezu na 16:9, který byl v televizi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.