12.6.2019 petrspetla

Dva nové kurzy z praxe

Poslední měsíce jsem investoval hodně času do projektů, které se mi budou vracet až v průběhu nadcházejících let. Píšu odborné články pro české nakladatelství, napsal jsem skripta pro univerzitu, věnuji velké úsilí do ultimátního ebooku a tištěné knihy. Proto jsem teď neměl moc času ani na psaní blogu. Natáčení videí na YouTube mi přijde nejjednodušší. Brzy ale navážu na původní režim “Co týden, to jeden článek.”. Nakoupil jsem spoustu nové techniky, takže můžete očekávat články s doporučením.

Než co se tak ale stane, rád bych vám představil dva nové kurzy z praxe. Jedná se o nový koncept, kdy jsem si v rámci reálné zakázky vzal na hlavu GoPro a diváka provázím tvorbou konkrétního žánru. Tyto pasáže nejsou ale moc dlouhé, jako spíše doplňující k tomu ostatnímu. Podrobně probírám, jak podobný žánr vzniká, co vše to obnáší.

Kurz o natáčení krátkých dokumentů

Kurz o natáčení reklamních videí navazuje na kurz o natáčení krátkých dokumentů. Říkám v něm jak probíhá schůze, jak získat větší objem zakázky, co vše je dobré mít ve smlouvě, jak se staví rozpočet, jak se připravit na samotné natáčení atd.

Kurz o natáčení reklamních videí

Oba kurzy mají celkem čtyři hodiny. Pokud jste si koupili kurz Masterclass, máte je v ceně, stačí když si stáhnete znovu PDF soubor.

Program Plus

Program Plus zatím nemá velkou členskou základnu a ani jsem mu nevěnoval v posledních měsících moc času. Naštěstí jsem s tím už ale počítal při tvorbě konceptu a jedná se o program, který bude dávat smysl zejména v rámci celého roku. Konkrétně pro Program Plus vyjde koncem léta nový praktický kurz o natáčení velkého dokumentárního filmu, který bude obsahovat i nákladnou ruční animaci.

Plus program

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.