23.9.2019 petrspetla

Davinci Resolve – tutorial cz/sk

Když jsem před dvěma lety vytvořil první český online kurz pro program Davinci Resolve, netušil jsem, jaký zájem o něj bude. Během týdne si ho zakoupilo několik desítek zájemců. Není ale divu. Davinci Resolve roste na popularitě. Dříve to byl velmi drahý neintuitivní program určený pouze pro color grading videa. Dnes je cenově dostupný a můžete v něm dělat vše od střihu, gradingu, efektů, zvuku po export DCP. Navíc nabízí i verzi Free, která je zdarma a běžného střihače v ničem neomezuje.

Davinci Resolve – kurz gradingu

Po prvním kurzu, ve kterém jsem shrnul základy ovládání programu a hlavně Color grading přišel hlad po pracovních prostředích Fusion a Fairlight, které přišli posléze. Kurz jsem vydal minulé vánoce a bral jsem svoji edukační práci na tomto programu jako uzavřenou.

Davinci Resolve – DCP, Fairlight a Fusion

Jenže se mě více lidí začalo ptát, jestli bude i kurz střihu, ve kterém bych ukázal hotové projekty, vysvětlil základní teorii jako je střihová osa a dopodrobna vysvětlil prostředí Edit i Cut, které vyšlo ve verzi 16. Dnes jsem tedy vydal poslední kurz se zaměřením na střih.

Davinci Resolve – Teorie a praxe střihu

Celkově mé kurzy trvají necelých šest hodin a prodávám je v jednom výhodném balení.

Davinci Resolve – 3v1

Proč si zakoupit mé kurzy?

V rámci mých kurzů se nesnažím předat jen informace o tom, jak se ovládá program, ale snažím se předat i své zkušenosti a základní teorii, která se týká konkrétního oboru. V kurzu střihu ukazuji reálné projekty, ve kterých vysvětluji i koncepci jejich tvorby a marketingu. Jejich zakoupením mě podpoříte v další tvorbě kurzů a videí zdarma na YouTube.

Tutorial zdarma

,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.