3.3.2020 petrspetla

Aktualizuji produkty na eshopu

Rozhodl jsem se, že v tomto roce už nebudu vydávat nové kurzy a ebooky, ale budu pracovat na těch, které už mám. Ti, co si je koupili budou dostávat aktualizace zdarma. Pro ty ostatní bude docházet k postupnému zdražení všech produktů. Obecně když se podívám na svůj eshop, přijde mi, že si vybere každý nehledě na úroveň a žánr natáčení.

Ebook – Svět v hledáčku – Bestseller v3

Svět v hledáčku jsem částečně přepsal. Opravil jsem v něm několik faktických chyb a přidal i stránky nové týkající se například obhlídky lokací, svícení a zvukařského vybavení. Ebook nabobtnal na krásných 106 stran.

Ebook – Filmařský underground v2

 

Ebook – Video jako business v2

Filmařský underground a Video jako business prošli jazykovou korekturou. Připsal jsem do nich pár stran. Jakmile se naše produkce vrhne na další celovečerní film, všechny nové informace zmíním ve Filmařském undergroundu. V ebooku Video jako business zase můžete očekávat nové rozhovory.

Davinci Resolve – kurz gradingu

Kurz color gradingu pro Davinci Resolve je mým nejprodávanějším kurzem na eshopu. Začal jsem mu věnovat větší pozornost a doplnil ho o dvě části, které se týkají barevných palet a vectorscope, kopírování barev z jakéhokoliv filmu, odstranění blikání obrazu, tracking power windows, tvorba power grades, řešení problémů s barvami na MAC, animace keyframes a presety. V tomto roce můžete celkem očekávat minimálně hodinu know how navíc.

Blackmagic Pocket 4K – kurz od A do Z

Pocket 4K a Pocket 6K patří k nejoblíbenějším kamerám na trhu zejména kvůli kvalitě výstupu a nízké ceně. V tomto roce jsem pro ně natočil celkem tři doplňky týkající se různých rigů od handheld po shoulder rig.

Kurz o natáčení krátkých dokumentů

Kurz natáčení krátkých dokumentů ještě doplněk nedostal, ale chystám ho na polovinu března. Co můžete očekávat? Kurz bude postupně předělán na Kurz natáčení dokumentů, protože se v něm nebudu věnovat pouze těm krátkým. Přibude info ohledně natáčení celovečerních dokumentů. K těm krátkým přibude odlišná workflow natáčení dokumentů na cinema kamery včetně slušně natočeného making of od mé ženy na Sony A7RII.

Závěr

Čím více prodám kurzů, tím více se jim budu věnovat. V žádném z kurzů neschovávám know how. Co vím, to předám a vždy se snažím nabídnout něco navíc. Věřím tomu, že mé kurzy nemají v České republice a na Slovensku konkurenci. A ty zahraniční jsou zase cenově i kulturně odlišné. Koupí kurzu zároveň podpoříte chod blogu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.