3.11.2016 petrspetla

Kde čerpat informace?

Pro každodenní vstřebávání nových informací ze světa filmu a techniky používám mobilní čtečku Feedly. Ta je užitečným pomocníkem pro všechny, kteří sledují větší počet webů a chtějí si ušetřit čas tím, že nemusí navštěvovat každý zvlášť. Novinky se vám objevují v jednom programu. Ten navíc umožňuje synchronizaci s vašimi dalšími zařízeními, takže nehrozí, že byste některé novinky viděli víckrát.

Verzi pro Android si můžete stáhnout na Google Play a verzi pro iOs na iTunes.

Feedly doporučuji používat s aplikací Pocket. To je zase aplikace, která vám umožní uložit článek bez zbytečností (rozhraní webu, reklamy) do telefonu.

Doporučený seznam webů pro filmaře

FilmmakerIQ.com

Filmmakermagazine.com

MovieMaker.com

News – Cinema5D

Newsshoter

No Film School – hodně PR článků

EOSHD.com – web nadšence, informace nemusí být pravdivé

Tagged: ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Kontakt

Filmařina pro mě snoubila vše, co jsem od života chtěl – kreativitu, cestování, jednoduše opak monotónní práce. Tvorba je mým hnacím motorem. Díky ní můžu upouštět fantazii a poznávám nové lidi. Nemám žádný vyhraněný žánr. Rád experimentuji. Krom produkce videí píšu i blog a provozuji eshop pro začínající filmaře. V případě jakéhokoliv dotazu mě neváhejte kontaktovat. Žádosti o spolupráci vyřizuje produkční. Kontakt na ní najdete na našem webu spetlafilm.com