12.2.2017 petrspetla

Co chci stihnout do konce února?

V listopadu jsem se dostal do koloběhu nakupování nového vybavení a ještě jsem s tím nepřestal. Cílem je kombinace minimalismu (o tom bude článek příště) a schopnosti natočit takřka cokoliv. Nerad říkám klientům „Ne, to bohužel nejde“.

Mám nové objektivy, světla, brašnu, adaptér, slider, monitor, steadycam a s tím souvisí nově i natáčení video recenzí. V létě bych se chtěl naučit lítat s dronem. Koupím buď DJI Mavic nebo Phantom 4. Ze začátku bych lítal jen pro osobní potřebu (výlety), ale později bych si asi vyřídil i licenci. Moc to nestojí a schopné produkci se zaplatí během prvního měsíce, ne-li týdne.

Video recenze

Prvního února jsem vydal svoji první video recenzi a to na slider Konova K5, který jsem si pořídil v eshopu Film-Technika.

Měsíčně bych rád stihl aspoň jednu a pokud uvidím, že to bude bavit mě i diváky, rozšířil bych to o tématické vlogy. Kvůli zvuku jsem si objednal nový mikrofon Rode NT USB.

Aktualizace ebooku Svět v hledáčku

Svět v hledáčku jsem napsal před třemi lety a už by si zasloužil výraznou aktualizaci. Rozepíšu to, co už bylo napsané a přidám nová témata. Zároveň dojde ke zdražení na původní cenu a to 350 Kč. Majitelé předchozí verze budou mít aktualizaci samozřejmě zdarma.

Online kurz

Hodně lidí mi píše, jestli bych nenapsal knihu o color gradingu. Minulý rok jsem napsal knihy dvě (Filmařský underground a Video jako business) a potřebuji si od psaní odpočinout.

Z toho důvodu ode mě nic psaného tento rok neočekávejte, ale v průběhu února vydám video kurz korekce barev a gradingu v Adobe Premiere, kde vysvětlím vše, co bude potřeba. Cenu odhaduji na 1 500 Kč a balení bude krom kurzu obsahovat i všechny sady LUTchan, které prodávám.

Tagged: , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Kontakt